medrem

Strona internetowa dla kliniki medycznej

Ułatwiamy zrozumienie misji firmy. Odpowiedzialny dobór kolorystyki i ikon.

W naszych projektach nic nie jest kwestią przypadku. Dominującym kolorem na zaprojektowanej przez nasz zespół stronie Medrem został delikatny turkus, jako barwa uspokajająca, równoważąca emocje idealnie nadaje się do zastosowania w tematyce medycznej. Dodatkowo kolor ten nawiązuje do odcieni fartuchów medycznych. Zastosowana na stronie ikonografia pozwala na uproszczenie przekazu oraz lepsze jego zrozumienie.

Rozbudowana funkcjonalność. Strona internetowa została połączona ze sklepem, dzięki czemu istnieje możliwość zakupu pakietów medycznych. Intuicyjne zaplecze i prosty CMS pozwala na szybkie wprowadzanie zmian w treści witryny. Każdy projekt zakończony jest szkoleniem właściciela lub osoby wyznaczonej w zakresie obsługi strony. Interaktywny szybki cennik

Szybko znajdź to, czego szukasz. Strona oprócz standardowych rozwiązań posiada wbudowany, interaktywny cennik, który pozwala szybko i sprawnie wyszukać cenę interesującej nas usługi. Zaimplementowane rozwiązanie pozwala na bezproblemową aktualizacją lub ponowny import cen bez utraty szybkości wyszukiwarki.

Wdrożenie Consent Mode v2

Wypełnij pola aby umożliwić nam kontakt z Tobą.