Prowadzenie Social Media

Zajmujemy się kompleksową obsługą profilu na Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Pinterest i TikTok.  Tworzymy profesjonalne grafiki i wykonujemy sesje fotograficzne. Prowadzimy profesjonalne kampanie reklamowe na wszystkich platformach social media.

Zakładamy fanpage w social media.

Chcesz by strona w social mediach była atrakcyjna i czytelna dla użytkowników?

Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy zdjęcie w tle, które od pierwszych chwil będzie wizytówką Twojej firmy w social media. Dostosujemy je do urządzeń mobilnych, by zawsze wyświetlało się poprawnie, niezależnie od urządzenia. Odpowiednio dobrany przycisk call to action pozwoli fanom na szybkie skontaktowanie się z firmą lub bezpośrednie przejście na stronę lub do sklepu. Wypełnimy wszystkie niezbędne informacje, tak by nikt nie miał wątpliwości czym zajmuje się Twoja firma.

Dotrzyj do tysięcy osób. Odkryj czym jest reklama na Facebooku.

Facebook to ogromne źródło klientów. Dotrzyj do nich dzięki specjalnie dobranym formatom reklamowym!

Zdobyta wiedza i narzędzia jakie daje nam Facebook ads pozwalają określić dokładnie grupę docelową i skutecznie skierować do niej promocję. Określając precyzyjnie grupę, ich zainteresowana, dane demograficzne – mamy pewność, że będą to osoby zainteresowane Twoją marką w social media. Chcemy realizować skuteczne kampanie reklamowe w social media, dlatego stale śledzimy zmieniające się algorytmy, wytyczne i trendy.

Dla naszych klientów przygotowujemy kampanię Facebook ads  z wybranych przez nas i przetestowanych formatów reklamowych takich jak kampania na remarketing, kampania na LookLike (podobni odbiorcy), kampanie sprzedażowe, pozyskiwanie kontaktów. Po zakończeniu promocji szczegółowo analizujemy każdą kampanię i tworzymy  czytelny raport

Indywidualna grafika w Social media

Grafiki w social media odgrywają ogromną rolę! To dzięki dobrze przemyślanej i zaprojektowanej grafice jesteś w stanie przebić się w gąszczu kiepskich grafik.

W social media trzeba się wyróżniać i my wiemy jak tego dokonać. Każdy wpis uzupełniony jest dedykowanym projektem graficznym.

Rozbudzamy chęć posiadania! Tworzymy profesjonalne grafiki w social media i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Sprawdź nasze portfolio.

Daj się zauważyć!

Prowadzenie LinkedIn

LinkedIn to serwis social media przeznaczony dla profesjonalistów biznesowych. Jest to najpopularniejszy profesjonalny serwis sieciowy na świecie, z którego korzysta ponad 500 milionów ludzi w ponad 200 krajach. Witryna została uruchomiona 5 maja 2003 r. i od tego czasu stale rośnie. LinkedIn oferuje swoim użytkownikom publikowania aktualizacji, przesyłania zdjęć, udostępniania filmów i wysyłania wiadomości do innych członków, publikowanie ofert pracy, prowadzenie rekrutacji.

LinkedIn oferuje także możliwości kampanii reklamowych, które są polecane, by dotrzeć do osób związanych ze otoczeniem biznesu i aktywnych fachmanów. Profesjonalny zespół stworzony ze specjalistów od reklam w social media oraz grafików i copywritterów będzie odpowiadał za profesjonalne prowadzenie Twojego profilu w social media. Zwrotem z nim może być owocny ruch zdobyty na witrynie, własna baza e-mailowa z cennymi kontaktami, dane o klientach wykorzystywane do remarketingu, leady, czy ostatecznie sprzedaż.

Indywidualne sesje produktowe do social media i nie tylko.

Wiemy, że w social media liczą się ładne zdjęcia! Tworzymy angażujące treści i fotografie produktów, które sprzedają.

Nasz sekret tkwi w idealnie dopasowanych aranżacjach. Robimy wszystko, by efekt końcowy przyciągał wzrok i uwagę użytkowników.
Fani cenią sobie naturalność i chętniej obserwują profile w social media, na których publikowane są realne zdjęcia produktów.

Umiejętnie tworzymy chęć posiadania produktu lub usługi, zwiększając wynik twojej firmy w social media, a przecież wiemy, że na tym zależy Ci najbardziej. Daj się zauważyć w social media!

Sprzedawaj zdjęciami. My wiemy jak to zrobić!

Dlaczego Twoja firma powinna być w Social Media

Obecnie social media są używane przez 27 milionów Polaków, a w ciągu roku portalom społecznościowym przybyło 1,3 mln użytkowników.

91% marek korzysta z 2 lub więcej kanałów w mediach społecznościowych.

71% konsumentów, którzy mieli pozytywne relacje z marką w social media, chętniej poleca markę innym osobom.

Najczęściej użytkowane platformy społecznościowe, to bezapelacyjnym zwycięzcą jest Facebook (88.1%). Kolejno plasuje się Facebook Messenger (79.8%), Instagram (59.6%), WhatsApp (49.8%) oraz TikTok (34.1%).

Strategia działań w social media

Zwiększ sprzedaż o 200%! Wskażemy jak wygrywać z konkurencją.

Fanpage musi przyciągać odbiorców!
Tworzymy treści dostosowane do konkretnej grupy klientów.
Przygotowujemy spersonalizowaną strategię promocji w social mediach, plan działań oraz możliwości, które daje nam obecność w największym serwisie społecznościowym świata.

Tworząc skuteczną komunikację w social media Twoja firma zyskuje spójny przekaz, rozpoznawalność i kontakt z klientem.

Nasz zespół cechuje kreatywność i upartość w dążeniu do celu. Śledzimy aktualne trendy, lubimy być na bieżąco!

Angażuj fanów i zdobywaj nowych!

Z nami dowiesz się, jak przeprowadzić
konkurs na Facebooku!

Dobrze zorganizowany konkurs angażuje użytkowników Facebooka oraz działa w sposób wirusowy.

Nasze konkursy są legalne, przygotowane zgodnie z regulaminem Facebooka oraz polskim prawem. Wspólnie wybierzemy najlepszą formę zabawy, która osiągnie zamierzony efekt. Wiemy jak przygotować regulamin konkursu na Facebooku i stale monitorujemy aktywność użytkowników.
Aktywnie zwiększamy ilość odbiorców i animujemy społeczność biorącą w nim udział.

W kolejnych etapach zdobytą w ten sposób grupę użytkowników możemy wykorzystać w działaniach remarketingowych.

To Ty decydujesz ile kosztuje prowadzenie fanpage’a

Oferujemy kilka pakietów
dostosowanych do każdego portfela.

Wybierz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Bądź odważny i nie bój się zmian. Zastanówmy się, jaki może być twój wizerunek w mediach społecznościowych. Cena prowadzenia social media zaczyna się od 500 zł netto.

Stwórzmy razem coś wyjątkowego! Wybierz jeden z podstawowych pakietów lub zgłoś się po indywidualną wycenę.

Zobacz przykładowe nasze realizacje​

Nasz cel: 

 • prowadzenie Facebook i Instagram
 • prowadzenie kampanii reklamowych Facebook Ads
 • tworzenie postów do social media w stylu minimalistycznym
 • kampanie reklamowe skierowane na sprzedaż mebli
 • monitoring nowinek z branży meblarskiej

Efekt naszych prac:

 • wzrost sprzedaży o 700%
 • pozyskanie nowych obserwujących
 • wzrost wyświetleń profilu o 1300%

Nasz cel: 

 • budowanie wizerunku w social media
 • stworzenie profili na Facebook i Instagram
 • prowadzenie kampanii reklamowych
 • tworzenie kreatywnych postów w języku angielskim
 • tworzenie postów wideo, animacji
 • pozyskanie lokalnych firm poprzez kampanie reklamowe

Efekt naszych prac:

 • wzrost rozpoznawalności marki o 800%
 • pozyskanie 37 firm lokalnych
 • efekt kampanii reklamowej to przejście na stronę internetową 1300 kliknięć, 53 000 wyświetleń przy budżecie dziennym 15 zł.
 • oglądalność profili social media na poziomie 4300 osób miesięcznie

Nasz cel: 

 • budowanie wizerunku w social media
 • prowadzenie YouTube, Facebook, Instagram
 • utworzenie kanału YouTube
 • prowadzenie kampanii reklamowych
 • organizacja konkursu raz w miesiącu
 • edycja wideo do YouTube
 • dopasowanie produktu do sezonowości branży

Efekt naszych prac:

 • tworzenie kreatywnych grafik
 • wzrost sprzedaży usług o 400%
 • wzrost obejrzeń i obserwujących na YouTube

"Redmustang to fachowcy, potrafią doradzić i dobrze wykonują swoją pracę. Jestem z nimi od 6 miesięcy. Zajmują się Facebook i reklamą w Google Adwords."

Iwo Mały - właściciel hotelu w woj. opolskim

Ile kosztuje prowadzenie Social Media w Opolu

Koszt prowadznia fanpage zaczyna się od 500 zł netto miesięcznie (+23% VAT). W tej cenie jest podstawowy pakiet w skład którego wchodzi: kreacja postów, dobór odpowiednich zdjęć, opracowanie treści, kampania reklamowa, opieka nad profilem, kampanie reklamowe. Szczegółową wycenę uzyskasz po rozmowie z nami. Skontaktuj się i opowiedz nam o swojej firmie.

Koszt kampanii reklamowej zaczyna się od 200 zł netto. (+23% VAT).  Szczegółowa wycena po rozmowie i analizie firmy.

FAQ

W jakich social mediach prowadzicie działania?

Najbardziej popularnym medium społecznościowym jest Facebook i LinkedIn, gdzie większość liczących się firm ma swoje konta. Popularność zyskuje także Instagram, w którym sporą aktywnością wykazuje się młodsza grupa odbiorców. Duże marki z pewnością powinny być obecne także na LinkedIn, gdzie z powodzeniem mogą budować swój wizerunek wśród partnerów biznesowych, pracowników oraz prowadzić rekrutację.

Fanpage firmowy na Facebooku – jak wygląda współpraca?

Współpraca rozpoczyna się od briefu, gdzie ustalane są wszystkie szczegóły dotyczące prowadzenia stron oraz plan na cały miesiąc, a także kampania promocyjna. Prowadzenie strony na Facebook’u polega na tym, że nasi graficy przygotowują odpowiednie grafiki, wyznaczone osoby robią zdjęcia, a copywriter przygotowuje dostosowane do sytuacji treści na stronę.

Jak wypromować profil w social media?

Aby fanpage był widoczny dla wszystkich, musi być regularnie i aktywnie prowadzony, by być w stałym kontakcie z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Warto też wrzucać relacje z życia firmy, czy to jako zwykły wpis, czy jako relacja wyświetlana przez 24 godziny. Istotną rolę odgrywa też kampania reklamowa w social media, na którą trzeba przeznaczyć odpowiedni budżet, by dotrzeć do szerszego grona użytkowników.

Jak wygląda sesja fotograficzna dla social media?

Sesja zdjęciowa to nie tylko dobre zdjęcie, ale także doświadczenie. Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia. Najlepsi fotografowie to ci, którzy potrafią przedstawić wyjątkowe i kreatywne spojrzenie. Są w stanie sprawić, że ludzie poczują się komfortowo. Sesja zdjęciowa do social media może być świetną zabawą. Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na wykonanie idealnego ujęcia i upewnić się, że wyglądasz jak najlepiej. Niektórzy ludzie mogą się denerwować podczas robienia sesji zdjęciowej, ale należy pamiętać, że będziesz mieć ze sobą naszego profesjonalnego fotografa, który pomoże ci pozować na różne sposoby i podpowie, jak najlepiej wyglądać na zdjęciach do social media.

Jakie kampanie reklamowe na Facebooku można stworzyć?

System reklamowy Facebooka pozwala na tworzenie skomplikowanych i spersonalizowanych kampanii w social media, zarówno wizerunkowych jak i sprzedażowych. Podstawowym rodzajem reklamy jest wyświetlenie naszej grafiki jak największej liczbie odbiorców. Bardziej zaawansowane działania to reklama pozyskująca nowe kontakty, kampania produktowa czy remarketing.

Czy promocja na Facebooku jest skuteczna?

Jeszcze kilka lat temu powszechnie uważano, że fanpage ma duże znaczenie wizerunkowe. Dziś jest to narzędzie nie tylko do promocji marki, ale przede wszystkim do aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów w social media. Dzięki rozbudowanej wersji reklam i niekończącym się możliwościom personalizacji specjaliści zajmujący się social media realizują równie skuteczne kampanie reklamowe jak w Google Ads.

Korzyści obecności w social media

Social media to potężne narzędzie dla firm. Może służyć do promowania produktów firmy, budowania świadomości marki i poprawy obsługi klienta. Żyjemy w świecie, w którym internet jest zawsze aktywny, a social media stały się integralną częścią naszego codziennego życia. Aby odnieść sukces w erze cyfrowej, ważne jest, aby firmy były obecne w mediach społecznościowych.

Social Media to nie tylko platforma reklamowa; oferuje wiele korzyści, które mogą pomóc w rozwoju każdej firmy. Social media stały się integralną częścią naszego życia. Jest to najpopularniejszy sposób łączenia się z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. W związku z tym ważne jest, aby firmy były obecne w social mediach, aby utrzymać relacje z klientami i potencjalnymi klientami.

5/5 - (114 votes)

Umów się na niezobowiązujące spotkanie.

Zostaw kontakt do siebie

Nasz doradca oddzwoni do Ciebie najszybciej jak to możliwe.