Sklepy internetowe Opole

Autorskie sklepy internetowe

Nasza misja to sklep internetowy, który będzie dla Ciebie zarabiał! Autorskie projekty, intuicyjny system zarządzania, niesamowite wtyczki — wszystko, czego potrzebujesz od sklepu internetowego!

Logo Tpay

Autorski projekt sklepu internetowego

Wiemy, jak ważne jest by się wyróżnić! Spośród tysięcy sklepów internetowych – Twój musi być wyjątkowy! Autorski projekt graficzny sprawi, że przygotujemy dla Ciebie taki sklep, o jakim tylko marzysz! 

Nasi specjaliści zaprojektują dla Twojej firmy unikalny sklep internetowy z autorskimi rozwiązaniami ułatwiającymi jego obsługę. 

Każdy nasz projekt sklepu internetowego w Opolu posiada pełną optymalizacją pod kątem UX. Dodatkowo nasz Dział Pozycjonowania dba o prawidłową optymalizację sklepu pod kątem Google. Dzięki temu bez problemu Twój nowy sklep pojawi się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce.

Sklep internetowy z prostym CMS

Sklep internetowy musi działać bez zarzutów nie tylko dla Klientów. Równie ważne jest intuicyjne zarządzanie na jego zapleczu.

Dbając o komfort obsługi zajmujemy się przygotowywaniem sklepów internetowych na platformie WooCommerce. Ten system cechuje prosty system zarządzania sklepem, zamówieniami oraz wysyłką. Dodatkowo wybierając sklep internetowy w REDMUSTANG otrzymujesz szkolenie z jego obsługi!

Optymalizacja sklepu internetowego

Dobry sklep internetowy w Opolu musi być mobilny!

Dzisiaj ponad połowa odwiedzin Internetu odbywa się z urządzeń mobilnych, dlatego tak ważna jest optymalizacja Twojego sklepu! Prawidłowe wyświetlanie się strony na każdym ekranie ma kluczowe znaczenie dla realizacji zamówień! Nasze rozwiązania e-commerce zawsze tworzone są zgodnie z potrzebami naszych Klientów!

Jako partner Tpay oferujemy szybkie i bezpieczne płatności z niską prowizją 1,3%

Dzięki Tpay dajemy Ci możliwość samodzielnego decydowania o tym, które kanały płatności mają być dostępne dla Twoich klientów.

Sprawdź nasze wybrane realizacje

Zoptymali-zowana pod SEO

Twój sklep internetowy musi wyświetlać się w Google! My o to zadbamy! 

Przygotowywane przez nas projekty zawsze są SEO Friendly. Każdy oddany projekt sklepu internetowego posiada wstępną optymalizację i jest sprawdzany pod kątem poprawności przez specjalistę SEO z naszego działu pozycjonowania.

Nie musisz martwić się o takie elementy, jak optymalizacja strony pod kątem prędkości ładowania, meta title i meta description, altów, linkowania czy indeksacji. Dodatkowo na koniec prac nad sklepem jest on synchronizowany z usługą Google Analytics oraz Google Search Console.

Integracja z płatnościami

Nigdy więcej porzuconych koszyków! Wdrażamy bezpieczne formy płatności dla każdego sklepu internetowego.

Nawet co szósta transakcja na sklepie internetowym jest przerywana ze względu na obawy związane z płatnością za zamówienie. Z nami takie rzeczy się nie zdarzają! Na tworzonych przez nas sklepach internetowych w Opolu instalujemy bezpieczne płatności obsługiwane przez jedną z największych firm płatniczych w Europie! Daj Klientowi wybór — zintegrujemy dla Twojego sklepu płatności online, Blik, PayPal czy przelew tradycyjny — wszystko, czego mogą oczekiwać Twoi Klienci.

6 miesięczna gwarancja

Otrzymujesz od nas 6-miesięczną gwarancję na działanie sklepu internetowego. 

Przez ten okres otrzymujesz pełne wsparcie techniczne naszych specjalistów. Każda awaria będzie przez nas usuwana bezpłatnie.

Połączenie z social media

Dbaj o swoich Klientów i utrzymuj z nimi stały kontakt. 

Działamy kompleksowo, a nasz dział social mediów czuwa nad prawidłową integracją Twojego sklepu internetowego z portalami społecznościowymi. Połącz swój sklep internetowy z fanpage’em na Facebooku czy Instagramie i zobacz, jak Twój biznes kwitnie. Informuj na bieżąco o promocjach, kodach rabatowych czy nowościach!

Udogodnienia takie jak Facebook Pixel pozwolą Ci na zrealizowanie nawet najbardziej skomplikowanych kampanii promocyjnych w social mediach. Dla nas to podstawowa funkcjonalność, dla Twojego sklepu — nowe szanse rozwoju. Wyświetlaj reklamy nowym Klientom lub docieraj do aktualnych dzięki remarketingowi.

Hosting, domena, certyfikat SSL

Posiadanie wszystkich usług u jednego operatora to wygoda – sklepy internetowe Opole.

Domena, hosting, email dla Twojego sklepu internetowego w jednym miejscu. Wszystkie usługi w jednej firmie to wygoda oraz niższe koszty. 

Wybierając usługę hostingu i domeny w naszej firmie, o wszystkim pamiętamy za Ciebie. Nie musisz pamiętać kiedy kończy się hosting, ważność domeny czy certyfikatu bezpieczeństwa SSL. Do momentu zakończenia współpracy, wszystkie usługi odnawiane są automatycznie. Daje Ci to spokój i wygodę, a także bezproblemowe działanie sklepu przez cały rok!

Wsparcie po sprze -dażowe

Oddaj swój sklep internetowy w ręce najlepszych specjalistów! 

Nie chcesz, nie możesz lub nie masz czasu zajmować się swoją stroną osobiście? Nic straconego! Mamy idealne rozwiązanie. Stały abonament lub jednorazowe zlecenia obejmujące opiekę nad sklepem, hostingiem, skrzynkami email, domeną, certyfikatem SSL itd.

Każde Twoje zgłoszenie jest realizowane w ciągu 24h od poniedziałku do piątku! Wybierając stałe wsparcie IT masz zawsze pierwszeństwo! Nasi koderzy czuwają nad prawidłowym, stabilnym funkcjonowaniem wszystkich elementów Twojego sklepu internetowego.

"redMustang to świetna firma zajmująca się projektowaniem stron internetowych. Mają kreatywny zespół, który tworzy innowacyjne projekty i nigdy nie zawodzi. Współpracuję z nimi od ponad dwóch lat i zawsze są moim pierwszym wyborem, jeśli chodzi o projektowanie stron i kampanii w Google.

Adam Wójcik - produkcja okien i stolarka

Ile kosztuje sklep internetowy Opole

Autorski projekt sklepu internetowego to koszt
od 8 000 zł
netto (+23% VAT). Od tej ceny zaczynamy projekt sklepu w pełni indywidualnego, z autorskim projektem graficznym, naszą koncepcją na prezentację Twojej firmy, usług i produktów. Sklep zawiera prosty system do zarządzania zamówieniami wraz z wszystkimi niezbędnymi modułami. Sklep jest również w pełni przygotowany do pozycjonowania w Google, ma zoptymalizowane tytuły, opisy, nagłówki i zdjęcia. Czas realizacji projektu wynosi standardowo ok. 20 dni roboczych. Jeśli jesteś zainteresowany projektem autorskim, to przejdź do zakładki kontakt i umów się na niezobowiązującą rozmowę lub spotkanie.

FAQ

Dlaczego potrzebuję sklepu internetowego?

Już 73% Polaków dokonuje zakupów przez Internet! To gigantyczny rynek, na którym każdy znajdzie dla siebie miejsce! Sklep internetowy pozwala otworzyć zupełnie nowy rozdział Twojego biznesu. Sprzedawaj, zarabiaj i rozwijaj swoją firmę ze sklepem internetowym od REDMUSTANG. Oferowane w Opolu sklepy internetowe to kompleksowe rozwiązania, gotowe do uruchomienia. Po zakończeniu naszych prac sklep posiada 100% gotowość do uruchomienia!

Jak stworzyć sklep internetowy?

Sklepy internetowe Opole. Projektowanie oraz wdrożenie sklepu internetowego to proces wymagający specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W REDMUSTANG® nad projektem sklepu czuwa zespół doświadczonych profesjonalistów. Wybierając firmę oferującą kompleksową obsługę zdecydowanie łatwiej stworzyć niezawodny sklep idealnie dopasowany do potrzeb rynku. W REDMUSTANG® nad projektem pracują nie tylko projektant oraz dział IT, ale także specjaliści z zakresu copywritingu, SEO i Social Mediów.

Ile kosztuje sklep internetowy w Opolu?

Jeżeli chcesz wiedzieć, ile kosztuje sklep internetowy w Opolu, koniecznie skontaktuj się z nami! Otrzymasz indywidualnie przygotowaną wycenę, obejmującą wyłącznie rozwiązania, które potrzebujesz. Po co płacić za możliwości, z których nigdy nie skorzystasz? U nas otrzymujesz pełne wsparcie w cenie dostosowanej do potrzeb i możliwości danej firmy. Wspólnie z Klientem przygotowujemy zakres prac i parametry techniczne.

Czy jest możliwość samodzielnego zarządzania sklepem internetowym?

Jak najbardziej, jest to możliwe. Oferowane przez nas sklepy internetowe posiadają intuicyjny system zarządzania. Każdy proces można zautomatyzować lub obsługiwać ręcznie. Każda osoba znająca podstawy obsługi komputera i Internetu, bez problemu poradzi sobie z samodzielnym prowadzeniem sklepu internetowego od REDMUSTANG. Dodatkowo po zakończeniu projektu oferujemy szkolenie z obsługi sklepu. 

Czy sklepy internetowe Opole są zoptymalizowane pod wyszukiwarki Google?

Tak, cały sklep posiada wykonaną wstępną optymalizację, dzięki której w krótkim czasie witryna będzie się znajdować na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google. Dodatkowo po publikacji sklepu internetowego jest on synchronizowany z usługą Google Search Console oraz przesyłany do indeksacji poza kolejką. 

Dlaczego warto wybrać sklepy internetowe Opole?

Wybór REDMUSTANG® to pierwszy krok do sukcesu. Sklepy internetowe projektujemy od wielu lat. Tworzymy rozwiązania, które skutecznie sprzedają — zwiększają przychód firmy. Wspieramy rozwój biznesu na każdym etapie. Realizujemy skuteczne kampanie reklamowe w social mediach oraz GoogleADS. Pozycjonujemy strony i sklepy — zwiększając ich widoczność w wyszukiwarce Google. Prowadzimy profile firmowe na Facebooku, Instagramie i LinkedIn.

Czy zakupiony sklep internetowy będzie moją własnością?

Oczywiście, że tak! W momencie zakończenia prac nad sklepem internetowym Opole, nasi Klienci otrzymują pełnię praw do jego użytkowania. Każdy z właścicieli sklepu otrzymuje wszelkie niezbędne dostępy, które pozwalają na edycję i zarządzanie sklepem. Pozwala to na niezależne od nas wprowadzanie zmian (na własne ryzyko!). Dodatkowo po zakończeniu prac każdy z Klientów otrzymuje indywidualne szkolenie z edycji i zarządzania sklepem internetowym.

Czy tworząc sklep internetowy w Opolu, muszę mieć własne materiały?

Posiadane materiały, takie jak teksty oraz zdjęcia znacząca przyśpieszają pracę nad sklepem internetowym. Jeżeli Klient nie posiada własnych materiałów, istnieje możliwość zarówno przygotowania tekstów, opisów produktów przez copywritera, jak i wykonanie produktowej sesji zdjęciowej. W razie braku materiałów copywriter przygotuje, po wywiadzie z Klientem, propozycje tekstów, które mogą pojawić się na stronach.

Czy każdy sklep internetowy przygotowywany jest indywidualnie?

Przykładamy niezwykłą wagę do indywidualnej obsługi Klienta. Każdy sklep realizowany jest na indywidualnym projekcie, z dedykowanymi rozwiązaniami, by jak najlepiej spełnić wymagania naszych Klientów. Nad całością czuwa zespół doświadczonych specjalistów z kilku działów: projektowania, UX, kodowania, copywritingu, SEO i social mediów. Na każdym etapie współpracy istnieje możliwość edycji projektu, zgodnie z Państwa wytycznymi.

Prowadzę małą firmę — czy wasza oferta jest dla mnie?

Oczywiście, że tak! Nasi specjaliści posiadają doświadczenie zarówno w pracy z dużymi korporacjami, jak i niewielkimi firmami rodzinnymi i jednoosobowymi. Każdy nasz Klient może liczyć na indywidualne podejście dostosowane do jego potrzeb. Dołączając do rodziny REDMUSTANG® stajesz się częścią grupy regionalnych liderów.

Potrzebuję kompleksowej współpracy — co możecie mi zaproponować?

Kompleksowa obsługa marketingowa stanowi solidną część naszego firmowego DNA. Jako agencja marketingowa od początku naszego istnienia posiadamy gen kompleksowości. Uważamy, że kompleksowe wsparcie przynosi najlepsze efekty. Współpraca różnych działów, doskonała komunikacja i niezawodny zespół. Każdy z naszych specjalistów posiada przynajmniej kilkuletnie doświadczenie. 

Gdzie mogę sprawdzić opinie o REDMUSTANG®?

O naszej firmie dużo się mówi, ponieważ jesteśmy liderami w branży na lokalnym rynku! Wiarygodne opinie o naszej firmie znajdziesz na naszym profilu w wyszukiwarce Google. Nie boimy się działań konkurencji i śmiało rozwijamy kolejne projekty zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej. Otwieramy kolejne lokalizacje, a to najlepszy dowód, jak wiele firm już nam zaufało! Chcesz lepiej nas poznać? Po prostu skontaktuj się z nami i umów na spotkanie online lub w jednym z oddziałów.

Wdrożenie Consent Mode v2

Wypełnij pola aby umożliwić nam kontakt z Tobą.