Identyfiakacja wizualna Opole

Identyfikacja wizualna

Zaprojektujemy profesjonalne materiały graficzne dla Twojej firmy wraz z księgą znaków.

Określamy przekaz marki i jej archetyp

Brand to historia, którą chcesz opowiedzieć! Przygotowując dla ciebie identyfikację wizualną, tworzymy opowieść oraz przekaz, z którym Twoi klienci będą się identyfikować.

Każda marka powinna posiadać nie tylko swój unikatowy slogan czy brand, ale też archetyp. Jest to nic innego, jak określony sposób komunikacji z Klientami. Posiadanie własnej osobowości jest kluczem do sukcesu i należy o nią dbać przez cały czas funkcjonowania firmy. Ma ona niebagatelny wpływ na to, kto będzie kupował dane produkty i jak dane przedsiębiorstwo będzie przedstawiane. Firma bez odpowiedniego archetypu nie osiągnie sukcesu, a posiadanie indywidualnych, wyjątkowych cech zwiększy szanse na lepszą pozycję na rynku.

Projektujemy logo i księgę znaku

Logo to najczęściej jeden z pierwszych elementów Twojej firmy, z którą styka się Klient! 

Przygotowanie właściwego logo to zawsze proces! Nasi designerzy przygotują dla Twojej firmy nie tylko wyróżniający się znak, ale stworzą do niego całą kreację! Księga Znaku to genialne rozwiązanie, które niezwykle ułatwia dalszą pracę z logo. Można ją określić mianem „instrukcji obsługi logo”. Zawiera ona wszelkie niezbędne informacje o jego prawidłowym wykorzystaniu i zapewnia spójny wizerunek firmy.

Dobieramy kolorystykę, która zapadnie w pamięć

Kolory mają moc! Czy wiesz, że odpowiednie ich wykorzystanie w marketingu może zachęcić (lub wręcz przeciwnie) do kontaktu z daną marką?

Wiemy, jakie sekrety tkwią w kolorach. Nasze kilkunastoletnie doświadczenie w marketingu sprawia, że od podszewki poznaliśmy magię i moc kolorów! Każdy nasz projekt identyfikacji wizualnej posiada przemyślaną kolorystykę, która niesie za sobą przekaz!

Przygotujemy materiały marketingowe

Wszystkie materiały marketingowe, jakich potrzebuje Twoja firma w jednym miejscu! Od wizytówek, ulotek, teczek, papieru firmowego po billboardy i plakaty reklamowe. Kompleksowa obsługa — to jest to, czego potrzebujesz!

Opracujemy typografię

Właściwie zaprojektowane liternictwo ma ogromne znaczenie w odbiorze materiałów promocyjnych Twojej firmy. Zarówno ze względu na treść, którą chcesz przekazać, jak i zwykłą użyteczność. 

Warsztaty Marki

Chcesz wiedzieć czego potrzebuje Twoja marka? Jakie zmiany wprowadzić  by Klienci zaczęli zauważać jej zalety? Nasi specjaliści podzielą się z Tobą swoją wiedzą, pokażą słabe i mocne strony dotychczasowych działań oraz zaproponują zmiany!

"Podsumowując: kompetentność i profesjonalizm ludzi w tej firmie budzi mój podziw do dnia dzisiejszego i wiem, że już nigdy nie zmienię tej agencji reklamowej na inną. Mają wspaniały kontakt z klientem i pomagają praktycznie w każdej sprawie. Jeżeli ktoś się zastanawia czy warto podjąć współpracę z redMustang z ręką na sercu mogę ich polecić.

Robert Menzel - fotowoltaika

Ile kosztuje identyfikacja wizualna dla firmy w Opolu

Koszt kompletnej identyfikacji wizualnej dla firmy wraz z logo i kompletem materiałów graficznych i księgą znaków zaczyna się od  4 000 zł netto (+23% VAT). Pakiet ten zawiera 3 propozycje logotypu, opracowanie kolorystyki, typografii, materiałów marketingowych, materiałow do druku i księgę znaków. 

 

Wdrożenie Consent Mode v2

Wypełnij pola aby umożliwić nam kontakt z Tobą.