Reklama Google Opole

Reklama Google Ads

Planujemy kampanie reklamowe, płacisz tylko za kliknięcia i przejście na Twoją stronę www. Google Ads to najszybsza forma reklamy w Google.

Od 7 lat jesteśmy certyfikowanym Partnerem Google.

Indywidualna strategia

Nasi certyfikowani specjaliści Google przygotują indywidualną strategię promocji, która pozwoli osiągnąć sukces w sprzedaży.
Nie czekaj wiele miesięcy na efekt. Reklamy GoogleADS możemy uruchomić nawet w 24h!

				
					skuteczne reklamy GoogeADS
stała optymalizacja kampanii marketingowych
opieka certyfikowanego specjalisty GoogleADS
nowa reklama nawet w 24h
efekt od razu po uruchomieniu reklam
stały kontakt z naszymi specjalistami GoogleADS
				
			

Inteligenta reklama

Dzięki naszym inteligentnym, reklamom GoogleADS możesz w ramach swojego budżetu docierać do większej liczby użytkowników. Jesteśmy w pełni nastawieni na realizację Twoich celów marketingowych. 
				
					skuteczne reklamy GoogeADS
stała optymalizacja kampanii marketingowych
opieka certyfikowanego specjalisty GoogleADS
				
			

Płacisz tylko za przejście na stronę www

Na bieżąco kontrolujesz swoje wydatki. W każdej chwili możesz przerwać, wstrzymać lub dodatkowo zasilić kampanię. To Ty decydujesz!

Płacisz tylko za reklamy, które faktycznie działają.

Reklamy w sieci Google Ads to skuteczny sposób na pozyskanie nowych Klientów. Dbaj o ciągłość reklam i płać tylko za efekty! Dostosuj budżet do swoich potrzeb i możliwości. W Google Ads nie płacisz za samo wyświetlanie reklam. Wydatki naliczane są tylko wtedy, gdy ktoś kliknie Twoją reklamę, obejrzy ją w YouTube lub zadzwoni do Twojej firmy.

				
					zwiększ rozpoznawalność marki
pozyskuj nowe kontakty
reklama na YouTube
szczegółowa optymalizacja wyświetlania reklam
				
			

Ty decydujesz ile chcesz wydać

Wybierz i zdecyduj, gdzie chcesz wyświetlać reklamy Google Ads i jaki budżet miesięczny przeznaczyć.

Reklamy w wyszukiwarce Google pojawiają się, gdy użytkownicy szukają produktów i usług, które oferujesz. Koniec wydawania pieniędzy na reklamy bez efektów. U nas płacisz tylko za efekt. Z Google Ads jesteś wszędzie. Na komputerach, tabletach i smartfonach.

Wyprzedź konkurencję – Twoja reklama może pojawić się nad tradycyjnymi wynikami wyszukiwania.

Miliony wyszukiwań każdego dnia pozwalają docierać z Twoją reklamą do tysięcy odbiorców. Sprawimy, że Klienci będą częściej zauważać Twoją firmę i rozważać skorzystanie z jej oferty.

Daj się znaleźć w Google.

				
					możliwość pomiaru skuteczności kampanii niezależnie od jej celu
płacisz tylko za kliknięcia
ustalasz z góry jaki budżet chcesz wydać na reklamę,dzięki temu masz stałą kontrolę nad wydatkami
w każdej chwili możesz wstrzymać kampanię, zmienić jej zasięg czy godziny wyświetlania
				
			

Raporty i analiza

Przez cały czas trwania kampanii masz pełny wgląd w jej efekty. Wiemy jednak, że nie wszystko może być dla Ciebie zrozumiałe, dlatego co miesiąc otrzymasz podsumowanie w formie przejrzystego raportu.
				
					wgląd w wyniki kampanii 24/7
zrozumiały raport z efektów kampanii na koniec miesiąc
				
			

Wybierz w jakiej formie pojawią się reklamy

Wybieraj bez końca, poznaj formaty reklam w Google. Testuj różne formaty reklam i wybierz najlepszy.

Odkryj siłę reklamy tekstowej, przyciągaj uwagę banerami, angażuj reklamą w Gmail. Każdy z formatów reklam w Google to inne możliwości i niekończący się potencjał. Razem zbudujemy kampanię, która pozwoli najskuteczniej docierać do Twoich przyszłych Klientów.

Reklamy Display

Wyświetlaj się na innych stronach. Reklama w Google bez granic, wyświetlaj się tam, gdzie są Twoi klienci.

Reklama w wyszukiwarce Google to nie wszystko! Wyświetlaj swoje banery promocyjne na ponad dwóch milionach stron internetowych i 650 000 aplikacji! Dzięki temu będziesz dokładnie tam, gdzie Twoi potencjalni klienci. Wykorzystaj potencjał swojego biznesu.

Remarketing

Docieraj tylko do wybranych odbiorców. Odkryj, jak działa targetowanie reklamy w Google.

Twoja reklama nie ma żadnych ograniczeń. Możesz wyświetlać swoje treści promowane potencjalnym Klientom w promieniu kilku kilometrów lub w całych regionach i krajach. To Ty zdecydujesz, gdzie reklama ma się pojawić, a my zadbamy, by zawsze była widoczna.

Reklama YouTube

Reklama wideo to jeszcze więcej możliwości. Wyświetlaj swoje treści promocyjne użytkownikom, na których Ci zależy.

Pamiętaj, że płacisz tylko wtedy, gdy Twoje wideo zostanie obejrzane. Dzięki temu nie płacisz za reklamowanie się osobom, które nie są zainteresowane Twoją ofertą.

Wideo cenniejsze niż 1000 słów

Ty decydujesz ile chce zapłacisz

Ty decydujesz ile kosztuje prowadzenie kampanii
Google Ads.

Oferujemy kilka pakietów
dostosowanych do każdego portfela

Wybierz rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Bądź odważny i nie bój się zmian. Zastanówmy się, co możemy zmienić i wspólnie stwórzmy kampanie, która będzie twoim sukcesem. Wybierz jeden z podstawowych pakietów lub zgłoś się po indywidualną wycenę.

Raporty i analizy

Możesz w każdej chwili sprawdzać wyniki reklam i je modyfikować.

Google Ads to przejrzyste statystyki i podsumowania kampanii. Na koniec każdego miesiąca otrzymasz od nas szczegółowy raport, który omówimy w trakcie spotkania przy pysznej kawie.

Sprawdzaj, testuj,
nie zgaduj!

"Agencja redmustang wykonała dla mnie stronę internetową dla restauracji. Strona została zaprojektowana na czas, pomogli mi zebrać materiały i je uporządkować. Jeśli chodzi o kampanię reklamową to mam reklamę w google adwords i pozycjonowanie strony. Jestem zadowolony ze współpracy i polecam innym firmom."

Roman Cieślik - restaurator

Ile kosztuje reklama Google Ads Opole

Cena podstawowej kampanii w Google (kampanii tekstowej) wynosi 500 zł netto (+23% VAT) miesięcznie. Jest to stała opłata abonamentowa w ramach której certyfikowany specjalista Google, poprowadzi dla Ciebie kampanię reklamową. Zajmie się kreacją reklamy, tekstów, analizą konkurencji, doborem słów kluczowych i późniejszą analizą i optymalizacją kampanii reklamowej.

Jeśli będziesz chciał rozszerzyć reklamę o działania w sieci display, uruchomić remarketing i inne dodatkowe usługi to wówczas będziesz musiał dopłacić w zależności od produktu od 200 do 400 zł (+23% VAT) miesięcznie.

 Szczegółową wycenę uzyskasz w naszym biurze lub po rozmowie z naszym specjalistą. Jeśli masz pytania, śmiało kontaktuj się z nami.

FAQ

Co to jest Google Ads (dawniej Google AdWords)?

Kampanie reklamowe Google Ads występują jako reklamy tekstowe w wyszukiwarce Google oraz jako reklamy banerowe wyświetlane na stronach i w filmach. Wyświetlają się one potencjalnym klientom, którzy wpisali wybrane przez nas słowo kluczowe lub znajdują się we wskazanej przez nas grupie docelowej. Dzięki szerokiemu wachlarzowi ustawień reklamę Google Ads możemy dostosować do potrzeb, budżetu i możliwości firmy.

Google Ads – jak zacząć?

Najlepiej zlecić kampanię reklamową Google Ads profesjonalnej agencji, która zapewni kompleksową obsługę na każdym etapie współpracy. W agencji redMustang® pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, co zostało potwierdzone certyfikatami Google. Gwarantuje to wysoką jakość przeprowadzonej kampanii oraz jej skuteczność. Posiadamy status oficjalnego Partnera Google.

Ile kosztuje reklama w wyszukiwarce Google?

Budżet przeznaczony na reklamę w Google jest dostosowany do możliwości i potrzeb firmy. W przypadku Google Adwords płaci się tylko za kliknięcia w wyświetloną reklamę. Gwarantujemy przejrzystość opłat oraz stałą kontrolę nad budżetem. Co miesiąc przygotowujemy szczegółowe raporty kampanii reklamowej, w których wykazane są wszystkie koszty, analiza aktualnych działań oraz plan na kolejne miesiące. 

Jak działa Google Ads?

Google Ads pozwala wyświetlać reklamy tekstowe na pierwszych miejscach w wyszukiwarce Google po wpisaniu konkretnej frazy oraz umożliwia wyświetlanie banerów reklamowych na najpopularniejszych stronach www o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. W ten sposób można dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy poznają ofertę firmy. Dodatkowo kampania banerowa w Google Ads (wcześniej Google AdWords) wpływa na zwiększoną rozpoznawalność marki.

Jak działa remarketing w Google Ads?

Remarketing w Google Ads polega na śledzeniu działań użytkowników odwiedzających stronę i wyświetlaniu im reklam po odwiedzeniu konkretnej witryny. Takie działanie ma na celu przypomnienie o danej stronie i zachęcenie do ponownego jej odwiedzenia. 

Wdrożenie Consent Mode v2

Wypełnij pola aby umożliwić nam kontakt z Tobą.