Dlaczego warto wybrać agencję marketingową ze statusem Partnera Google?

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z agencji marketingowej do prowadzenia kampanii Google Ads? Jednym z istotnych argumentów przy wyborze agencji powinien być jej status Partnera Google. Pozwoli to skorzystać z usług firmy doświadczonej, której skuteczność reklam jest weryfikowana i oceniana przez ekspertów z Google.

Agencja ze statusem Google Partner

Agencje partnerskie Google muszą spełniać rygorystyczne wymagania, m.in. posiadać wykwalifikowanych specjalistów z certyfikatami Google Ads oraz osiągać wysokie wyniki w prowadzonych kampaniach. Dzięki temu masz pewność, że Twoja reklama GoogleADS będzie prowadzona przez doświadczonych profesjonalistów, którzy znają najnowsze trendy i najlepsze praktyki w zakresie reklamy online. Dodatkowo partnerzy Google posiadają dostęp do specjalnych narzędzi i szkoleń oferowanych przez Google, które nie są dostępne dla zwykłych agencji. Oznacza to, że mogą oni wykorzystywać najnowocześniejsze technologie i strategie, aby zoptymalizować Twoje kampanie i osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.

Skuteczne reklamy GoogleADS

Badania wykazują, że kampanie prowadzone przez agencje partnerskie Google generują średnio o 15% wyższy zwrot z inwestycji (ROI) niż kampanie prowadzone samodzielnie przez firmy lub przez agencje bez statusu Partnera. Skuteczność działań partnerów jest na bieżąco monitorowana, a dodatkowo ich konta reklamowe otrzymują rotacyjnie, dedykowane wsparcie od specjalistów z centrali Google. Partnerzy Google mają dostęp do priorytetowego wsparcia ze strony Google, co oznacza, że w razie jakichkolwiek problemów mogą liczyć na szybką i fachową pomoc. Możesz mieć pewność, że agencja partnerska Google działa zgodnie z zasadami i regulaminem Google Ads. Oznacza to, że Twoje kampanie będą prowadzone w sposób etyczny i transparentny, a Ty unikniesz ryzyka zawieszenia konta.

Prowadzenie kampanii Google Ads może być czasochłonne i wymagające. Zlecając to zadanie agencji partnerskiej Google, oszczędzasz czas i możesz skupić się na innych aspektach swojego biznesu. Dodatkowo, dzięki wyższej efektywności kampanii prowadzonych przez profesjonalistów, możesz zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie.

Zyskaj nawet 1200 zł na reklamę w Google

Wybierając agencję marketingową REDMUSTANG ze statusem Partnera Google, zyskujesz pewność, że Twoja kampania będzie w rękach doświadczonych profesjonalistów, którzy wykorzystają swoją wiedzę i narzędzia, aby osiągnąć dla Ciebie najlepsze możliwe wyniki. Sprawdź naszą ofertę na przygotowanie kampanii GoogleADS i zyskaj do 1200zł na swoją reklamę!

Potrzebujesz na ten temat więcej informacji? Odwiedź naszą zakładkę KONTAKT i napisz do nas.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest

Wdrożenie Consent Mode v2

Wypełnij pola aby umożliwić nam kontakt z Tobą.