Kosmed - redMustang Agency - Dodamy Koni Twojej firmie

KOSMED to renomowane przedsiębiorstwo kosmetyczne z ponad 20-letnią historią. Swoje naturalne kosmetyki i leki oferuje na rynku w kilkunastu państwach na świecie m.in. w Europie, na Bliskim Wschodzie i Azji.

Projekt obejmował stworzenie responsywnej strony internetowej.

www.kosmed.pl

NATURALNA STRONA PROJEKTOWANIA

Inspirując się naturą i jej leczniczymi właściwościami, zaprojektowaliśmy stronę, która łączy korporacyjny profesjonalizm z siłą naturalnych preparatów oferowanych przez firmę. Delikatna szata graficzna stawia na pierwszym planie produkty. Uporządkowanie ich i zaproponowanie intuicyjnych kategorii stanowi ułatwienie w poruszaniu się po stronie i odnalezienie odpowiedniego kosmetyku lub leku. Ze względu na międzynarodowy zasięg firmy, strona w przyszłości zostanie uzupełniona o dodatkowe wersje językowe.

Częścią projektu przygotowanego dla firmy KOSMED jest aktywność w mediach społecznościowych obejmująca konta na portalach Facebook i Instagram.

 

Dla pełnego wykorzystania kampanii Google AdWords przygotowane zostały dedykowane strony produktowe. Dzięki temu udało się zwiększyć zainteresowanie poszczególnymi produktami, a także podnieść efektywność prowadzonych działań reklamowych.

CHCIAŁBYŚ ABYŚMY DODALI KONI TWOJEJ MARCE?